Lekarze

Katarzyna Zwierzchowska

Katarzyna Zwierzchowska

Lekarz weterynarii

Specjalista chorób psów i kotów – właścicielka gabinetu. Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej warszawskiej SGGW z 2009r. Od początku swojej pracy zawodowej związana z leczeniem zwierząt towarzyszących.

Doświadczenie zdobywała w wielu placówkach także całodobowych. Przez ostatnie trzy lata zajmowała stanowisko kierownika jednej z radomskich lecznic. Ukończyła liczne kursy i szkolenia a w 2015r. uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów będący zwieńczeniem trzyletnich studiów podyplomowych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Współorganizatorka kampanii informacyjnej dotyczącej darmowego czipowania psów dla mieszkańców gminy miasta Radomia, autorka porad na stronie zwierzeta.radom.pl.

Prywatnie właścicielka przygarniętej kotki Grażki..

Najważniejsze kursy i szkolenia

Łukasz Szczepański

Łukasz Szczepański

Lekarz weterynarii

Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od początku swojej pracy zawodowej zajmuje się okulistyką. Ukończył specjalistyczne
kursy z zakresu okulistyki w European School for Advanced Veterinary Studies w Luksemburgu. W Provecie doktor Łukasz zajmuje się kompleksową
diagnostyką oraz leczeniem farmakologicznym i chirurgicznym chorób narządu wzroku.